СВЕТОСАВСКА АКАДЕМИЈА

Овогодишњи добитник Светосавске повеље из наше школе је Никола Бараћ, ученик одељења 8-1.

Никола има много успеха на такмичењима. Прва, друга и трећа места на такмичењу из математике, међународна диплома „Кенгур“. Поред тога што је одличан ђак ,Никола је и одличан спортиста. Он има успеха у одбојци, футсалу,а тренира и фудбал у ФК Инђија. Уређивач овог сајта га је гледао како игра и подсећа га на чувеног Роналда и то оног правог из Бразила (Роналдо Луис Назаиро де Лима , чувени R9 Феномено). Надамо се да ће каријеру наставити у европском и светском прваку Звезди, а разредни и остали наставници ће свакако долазити на Север да га гледају.

На свечаности одржаној у КЦ „Брана Црнчевић“ у Руми , Николи је уручена Светосавска повеља и пригодан поклон , који је обезбедила Општина Рума.
Честитамо нашем Николи ! FB_IMG_1709022132805

FB_IMG_1709022152002