Током месеца октобра ученици су од јесењих плодова направили фигуре које смо изложили у холу школе.
Учествовали су у изради јесењег паноа у виду колажа.

Током месеца октобра ученици су од јесењих плодова направили фигуре које смо изложили у холу школе.
Учествовали су у изради јесењег паноа у виду колажа.