Пролећни РТС крос

У петак, 13.05.2016. године, у нашој школи одржан је пролећни РТС крос за ученике од 1. до 8. разреда.

13246206_1600429123605797_7935972309144213911_o 13217588_1600424956939547_1775877033166470763_o

Наставници физичког васпитања, Драган Нинковић и Горан  Ристић. бринули су се о регуларности такмичења, а комисија коју су сачињавале наставнице Јасмина Јаворац и Смиља Ромић пратиле су и бележиле постигнуте резултате.

13246173_1600425066939536_7535233673833770177_o 13244089_1600431330272243_8636198280356968803_o

Трчало је укупно 249 ученика – 194 ученика у матичној школи у Путинцима, 29 ученика у Жарковцу и 29 ученика у Доњим Петровцима.

Најбржи су били:

1. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Ивановић Андреј                                                       1.  Зорица Милица
  2. Кандић Вања                                                              2.  Дракулић Анђела
  3. Бабић Давид                                                               3.  Маријановић Мира

2. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Деврња Андрија                                                       1.  Зорица Милица
  2. Јовић Јован                                                               2.  Дракулић Анђела
  3. Челебић Урош                                                          3.  Маријановић Мира

3. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Ђермановић Петар                                                   1.  Дубајић Анђела
  2. Дражић Страхиња                                                    2.  Радић Милица
  3. Стојковић Стефан                                                     3.  Јовановић Беба

4. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Иванчевић Михајло                                                 1.  Цимеша Бојана
  2. Рибић Милан                                                             2.  Вуковић Марина
  3. Зоран Тополић                                                           3. Жегарац Ана

5. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Дракулић Страхиња                                                1.  Лабовић Тијана
  2. Рокнић Милош                                                         2.  Вујановић Дуња
  3. Тркуља Стефан                                                         3.  Јузбашић Марина

6. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Таталовић Драган                                                    1.  Вујанић Јелена
  2. Миливојевић Дејан                                                 2.  Ђикић Слађана
  3. Мудрић Никола                                                        3.  Зорана Радивојевић

7 разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Тркуља Александар                                                 1.  Вуковић Марија
  2. Вујановић Ратко                                                       2.  Кристина Косановић
  3. Владимир Опарушић                                              3.  Челебић Тамара

и 8. разред

Дечаци:                                                                             Девојчице:

  1. Јовановић Јован                                                       1.  Шикања Радмила
  2. Кандић Бојан                                                             2.  Ђикић Јелена
  3. Поткоњак Данијел                                                   3.  Мудринић Николина

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed